ENG

KINOSKOLA IESAKA

500 visu laiku filmu filmas ir kritiķu tandēma Ditas Rietumas un Normunda Naumaņa veidotās grāmatas 365 Dienas filmas papildināts izdevums. Abi autori jau sen bija iecerējuši atgriezties pie savas subjektīvās kino enciklopēdijas un izveidot papildinātu tās variantu. Pēc Normunda Naumaņa aiziešanas 2014.gada gada 12. septembrī šo ieceri ir realizējusi viņa kolēģe. Grāmata lasītājiem var būt par orientieri neizsmeļamajā kino piedāvājumā un aprakstīto filmu noskatīšanās ļaus samērā sistemātiski apgūt senākas un nesenākas kinovēstures esenci. >>>

Lektori un vieslektori

Ivars Puga

Aktieris, aktiermeistarības pasniedzējs
Beidzis Latvijas Valsts Konservatorijas, teātra mākslas fakultāti, teātra un kino aktiera specialitātē. No 1986  .g strādā Drāmas, vēlāk  Latvijas Nacionālajā teātrī. Nospēlētas vairāk kā 60 lomas pie režisoriem Jaunušāna, Freiberga, Kublinska, Krilova, Krodera, Liniņa, Ķimeles u.c.

Piedalījies TV iestudējumos "Meža gulbji", "Emīls Dārziņš","Aktrise Ragārēs","Līduma dūmos","Likteņa līdumnieki"u.c.

Filmējies gan Latvijas gan citu valstu kinostudiju filmās. '' Durvis, kas tev atvērtas", "Nāve soda laukumā", "Viktorija", "Revolūcijas kareivji","Zītaru dzimta", "Rožu ieleja", "Sarkanā kapella", u.c.


Gada labākais dramatiskais aktieris aktieris(1995/1996 g. un 2004/2005 g.), saņēmis  Harija Liepiņa balvu (2005. g.).